Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Posiedzenie Zarządu Polskiej Sieci Odnowy i Rozwoju Wsi

W dniach 18-19 czerwca 2020 r. w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym REGLE w Różance gościliśmy członków Zarządu Stowarzyszenia Polskiej Sieci Odnowy Wsi: Marka Chmielewskiego wójta gminy Dzierżoniów, Joachima Wojtala burmistrza Gogolina, Marcina Barczykowskiego wójta gminy Dąbrowa, Łukasza Kubiak burmistrza Krobi, Ryszarda Wilczyńskiego  Posła na Sejm RP.

W pierwszym dniu spotkania omawiane były sprawy bieżące stowarzyszenia: aktualizacja planu pracy na rok 2020, budżet, zmiany do statutu, omawiano stan przygotowań miejscowości, które przystąpiły do uzyskania certyfikatu Sieci Najciekawszych Wsi.

W drugim dniu przedstawiciele firmy mHub, przedstawiła prezentację dot. aplikacji turystycznej PSORW i SNW. Członkowie zarządu mieli również okazję zwiedzić teren gminy Międzylesie. Udali się min. do Muzeum Różańskiego, kościoła  pw. Wniebowzięcia NMP w Nowej Wsi, świetlicy Koła Gospodyń Wiejskich w Goworowie, teren budowy suchego zbiornika przeciwpowodziowego budowanego w Roztokach przez firmę PORR, na punkt widokowy Jedlnik, trasę Singletrack Glacensis - pętla "Ostoja" w Jodłowe.

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 6878
W tym miesiącu: 166609
Od początku: 18310024
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne