E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z portalu "Strefa Współpracy

Szanowni Państwo,

w związku z epidemią COVID-19 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z portalu, "Strefa Współpracy" https://kooperacja.invest-park.com.pl/

Jest to kolejne narzędzie, które zostało stworzone w celu niwelowania  negatywnego wpływu epidemii na sytuację na rynkach. Portal pozwala na wymianę pomiędzy przedsiębiorcami informacji dotyczących pracowników oraz produktów i usług.

W części "Giełda Pracowników" przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych pracowników.

W części "Giełda Produktów" przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych produktów/usług.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić prosty formularz, a po jego akceptacji, na wskazany adres e-mail przesyłany jest link to stworzenia zgłoszenia dotyczącego oferowanego/poszukiwanego pracownika/produktu/usługi.

Administratorem portalu jest WSSE "INVEST-PARK", a udział przedsiębiorców w "Strefie Współpracy" jest bezpłatny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty "Strefy Współpracy" oraz o przekazanie informacji o ofercie WSSE podmiotom, które w Państwa ocenie mogą być zainteresowane ofertą.

Więcej informacji na https://kooperacja.invest-park.com.pl/

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 1516
W tym miesiącu: 50163
Od początku: 24068521
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne