Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 1 Międzylesie z/s w Miejsko-Gminnym  Ośrodku Kultury, Plac Wolności 15, Międzylesie

Iwona Siwak - przewodniczący

Janusz Sołtysik- zastępca przewodniczącego

Krzysztof Rusinek - członek

Zdzisław Łosiak - członek

Łukasz Kunicki - członek

Beata Hendrysiak - członek

Katarzyna Gawlik - członek

Romualda Darowska - członek

Małgorzata Bojanowska - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 2   Międzylesie z/s w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy, ul. Wojska Polskiego 11, Międzylesie

Eugenia Zielińska - przewodniczący

Ewa Ratuszniak - Gładysz - zastępca przewodniczącego

Piotr Zieliński - członek

Katarzyna Wołyniak - członek

Monika Sikorska - członek

Oskar Łosiak - członek

Kamil Łosiak - członek

Maria Dudek - członek

Monika Czop - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 3 Boboszów z/s w Świetlicy wiejskiej, Boboszów 11

Grażyna Damian - przewodniczący

Bartosz Daum - zastępca przewodniczącego

Kacper Harasiński - członek

Joanna Juraszek  - członek

Anna Kowalska  - członek

Mariusz Mendel - członek

Łukasz Wyderski - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 4 Różanka z/s Różańskim  Centrum Informacji Wiejskiej, Różanka 53

Agnieszka Żędzianowska - przewodniczący

Olga Wojtczak - zastępca przewodniczącego

Katarzyna Rajchel - członek

Dawid Prekiel - członek

Władysław Mendel - członek

Dorota Kurzeja - członek

Maciej Kruszewski - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 5 Roztoki z/s w Świetlicy wiejskiej, Roztoki 34

Janina Juraszek – przewodniczący

Anna Czech - zastępca przewodniczącego

Ireneusz  Zarówny - członek

Anetta Glapińska - członek

Daniel Drążkowski - członek

Grażyna Bołaz- Świgut - członek

Mariusz Bogdał - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 6 Długopole Górne z/s w Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy, Długopole Górne 79

Krystyna Gąsior - przewodniczący

Elżbieta Bernad - zastępca przewodniczącego

Stanisław Wiśniewski - członek

Mieczysław Serafinowicz - członek

Anna Mądrzańska - członek

Stanisław Gąsior - członek

Agata Dziedzińska - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 7 Domaszków z/s w Filii Miejsko-Gminnego Ośrodek Kultury - Dom Kultury, ul. Kolejowa 3, Domaszków

Katarzyna Regulska - przewodniczący

Paulina Zawada - zastępca przewodniczącego

Ton Szewczyk- członek

Janina Pławuszewska - członek

Michał Pietras - członek

Artur Mikołajun - członek

Henryka Górecka - członek

Tomasz Faron - członek

Dariusz Brzeziński - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 8 Goworów z/s w Świetlicy wiejskiej, Goworów 14

Adam Opaliński - przewodniczący

Katarzyna Wojtysiak - zastępca przewodniczącego

Przemysław Wołyniak - członek

Katarzyna Morawska - członek

Anna Kroczak - członek

Joanna Kępa - członek

Danuta Bogdał - członek

Skład obwodowej komisji wyborczej nr 9 Pisary z/s w Świetlicy wiejska, Pisary 36

Zofia Urbanowicz - przewodniczący

Jacek Juraszek - zastępca przewodniczącego

Jolanta Wdowik - członek

Agnieszka Słomińska - członek

Beata Pietras - członek

Krystyna Mazurkiewicz - członek

Agnieszka Łosiak - członek

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 514
W tym miesiącu: 58644
Od początku: 12581189
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne