Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

loggggg.jpeg   

PROMOCJA GMINY MIĘDZYLESIE NA WROCŁAWSKICH  TARGACH

         

  Gmina Międzylesie wspólnie z partnerem z Czech  Obec Cervena Voda w ramach   projektu “Nowoczesne technologie promocji na pograniczu polsko-czeskim” uczestniczyła w “Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego” we Wrocławiu. Tegoroczna, 11. edycja na których było ok. 100. wystawców m.in. z  Polski, Czech, Słowacji, Niemiec. odbyła się na Stadionie Wrocław w dniach 01.03.2019 r. – 03.03.2019 r. Podczas targów prezentowano oferty biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług hotelowych,  kierowane zarówno do indywidualnego, jak i biznesowego klienta. Oprócz typowej turystyki przedstawiano walory kulturowe, rzemieślnicze i wyroby spożywcze produkowane w regionach wystawców.

Gmina Międzylesie i Cervena Voda promowały walory i atrakcje turystyczne  swoich regionów. Wspólne stoisko promocyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Przygotowane przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Międzylesie  i Cervenej Vody  wydawnictwa zdobyły uznanie turystów.

 Pytano głównie o mapy turystyczne, przewodniki bazy noclegowe, trasy rowerowe,  ale podobały się także inne drobne upominki, m.in. opaski odblaskowe, długopisy, parasolki, koszulki, kubki termiczne, balony, notesy magnesowe, smycze a także pover banki.

 

 

 

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 3099
W tym miesiącu: 200219
Od początku: 22823889
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne