E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Nowoczesne technologie promocji na pograniczu polsko-czeskim”

unnnn.jpeg

 

KOLEJNY WNIOSEK O DOFINANSOWANIE

NA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PROMOCJI W GMINIE MIĘDZYLESIE

Gmina Międzylesie wraz z partnerem z Cervena Voda w okresie od 1 listopada 2018 r. do 30 września 2019 r. realizuje projekt pt.  „Nowoczesne technologie promocji na pograniczu polsko-czeskim” Całkowity koszt projektu to 29 395,047 EURO.

Celem projektu jest zwiększenie zainteresowania regionem polsko-czeskim, rozwój oferty turystycznej poprzez wydanie różnorodnych materiałów promocyjnych zawierających informacje o atrakcjach regionu, bazie noclegowej tj. album wypełniony zdjęciami, promujący atrakcyjność Gminy Międzylesie i Červena Voda,  informator trzyjęzyczny przedstawiający bazę turystyczną, agroturystyczną,  mapa pogranicza Polsko – Czeskiego 4-języczna z topografią miejscowości, wykazem głównych punktów widokowych, zakupie gadżetów tj. torby papierowe,  długopisy okolicznościowe, flagi masztowe,  notesy magnesowe, balony, power bank, ponczo - płaszcze przeciwdeszczowe, identyfikatory-zawieszki do walizek, kubki termiczne, koszulki polo, parasolki firmowe, opaski odblaskowe, teczki firmowe. Wnioskodawca zakupi ściankę wystawienniczą, stojaki reklamowe z którymi zaprezentuje się podczas  Targów Turystycznych we Wrocławiu i Opolu. W ramach projektu zakupione zostaną 2 - infokioski, które będą znajdowały się na terenie gminy Międzylesie. Projekt ma na celu stworzenie zintegrowanego systemu informacji turystycznej, który będzie swoistym przewodnikiem zawierającym informacje o wszystkich atrakcjach turystycznych, zabytkach, miejscach noclegowych, szlakach turystycznych, rowerowych, pieszych i narciarstwa biegowego Wnioskodawcy i Partnera, a także wydarzeniach i imprezach regionalnych na pograniczu Polsko -Czeskim. Urządzenia znajdować się będą: w Międzylesiu na parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy, drugi Infokiosk usytuowany zostanie w największej wsi Gminy Międzylesie w Domaszkowie. Infokioski będą doskonałym nośnikiem reklamy i promocji miasta i Gminy Międzylesie.

Realizacja projektu poprzez działania promocyjne przyczynią się do zwiększenia liczby turystów odwiedzających obszar pogranicza polsko-czeskiego. Wspólna prezentacja podczas  targów turystycznych we Wrocławiu i Opolu pozwoli na przedstawieie oferty turystycznej szerszemu gronu za pomocą materiałów informacyjno-promocyjnych wydanych w ramach projetu, co wpłynie na zwiększenie ruchu  turystycznego w naszych regionach, wydłużenie czasu pobytu turystów ze względu na różnorodność oferowanych atrakcji wypoczynkowych u Wnioskodawcy i Partnera.

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2248
W tym miesiącu: 52825
Od początku: 24401717
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne