Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

RELACJA Z FESTYNU "DZIECI DZIECIOM".

Dnia 13 maja 2018 r; na terenie Samorządowej Szkoły Podstawowej w Międzylesiu odbył się Festyn Charytatywny „Dzieci Dzieciom”. Była to druga tego typu impreza organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta i Gminy Międzylesie. Celem festynu podobnie jak rok wcześniej było wsparcie finansowe na rzecz dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego  w Piszkowicach. Rozpoczęcie festynu miało miejsce o godz. 14.00 występami artystycznymi  w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkół i Przedszkoli z Międzylesia i Domaszkowa.  Wśród zaproszonych wykonawców prezentowała się Akademia Ruchu z Goworowa, Zespół taneczny Plus-Minus z Międzylesia.   Dużą atrakcją był pokaz barci prezentowany przez Nadleśnictwo Międzylesie oraz pokaz sprzętu ratownictwa w wykonaniu OSP Międzylesie. Odwiedzający festyn mogli  skosztować pysznych ciast serwowanych w słodkiej kawiarenkę bądź zasmakować przysmaków z grilla. Dla dzieci przygotowano zabawę w fanty, warsztaty malowania, i trampolinę. Całemu wydarzeniu towarzyszyła piękna słoneczna pogoda dzięki czemu festyn cieszył się dużym zainteresowaniem o czym świadczyć mogła wysoka frekwencja odwiedzających.  Zebrany dochód w wysokości 3. 277,19 zł przekazano na konto Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach.

            W imieniu Młodzieżowej Rady wyrażamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia inicjatywy na rzecz dzieci z Piszkowic.  

 

http://www.tvklodzka.pl/dzieci-dzieciom/

PODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE.jpeg 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 5165
W tym miesiącu: 196620
Od początku: 18340035
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne