Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Dzień Kobiet w MGOK Międzylesie

11 marca w niedzielne popołudnie sala widowiskowa MGOK  rozbłysła od pięknych uśmiechów licznie zgromadzonych pań, które przyszły wspólnie świętować DZIEŃ KOBIET. Imprezę rozpoczął burmistrz Tomasz Korczak składając wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia , wręczając każdej kwiatek oraz wznosząc okolicznościowy toast. Następnie męski duet z zespołu KACZ TEAM sprawił zebranym paniom wielką niespodziankę- przygotowując wspaniały koncert życzeń .Każda z pań mogła usłyszeć, zanucić a nawet zaśpiewać  ulubioną piosenkę. Panie doskonale się bawiły przy znanych utworach popijając kawę i jedząc pyszne domowe ciasteczka.

Bardzo serdecznie dziękujemy cudownym paniom za przybycie i za wspólnie radośnie spędzone popołudnie i wieczór.

Podziękowania dla  DJ Mario i DJ Przemo za wspaniałą muzykę, sympatyczną atmosferę, kobiecy repertuar i za wiele miłych słów.

Dziękujemy pracownikom MGOK i Maćkowi za przygotowanie tego sympatycznego spotkania a paniom: Danusi, Zosi, Joasi, Oli, Agacie i Teresie za upieczenie przepysznych ciast.

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 5826
W tym miesiącu: 128897
Od początku: 19284827
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne