Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Gmina Międzylesie została zakwalifikowana do otrzymania dotacji na utworzenie instytucji żłobka dla 15 dzieci w ramach programu „Maluch +”. Lokalizacja – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Międzylesiu.

Szanowni Mieszkańcy gminy Międzylesie !

                Gmina Międzylesie została zakwalifikowana do otrzymania dotacji na utworzenie instytucji żłobka dla 15 dzieci w ramach programu „Maluch +”. Lokalizacja – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Międzylesiu. Mając na uwadze politykę prorodzinną prowadzoną przez gminę Międzylesie oraz możliwość zapewnienia dzieciom opieki w żłobku zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. W szczególności zależy nam na opinii rodziców zainteresowanych tą formą usług publicznych. Ankieta ma na celu rozeznanie, czy na terenie gminy Międzylesie istnieje zapotrzebowanie na objęcie opieką dzieci w wieku żłobkowym.

Kwestionariusz ankiety dostępny jest na stronie: http://miedzylesie.pl/download/attachment/37673/ankieta.pdf, druki ankiet znajdują się również w sekretariatach placówek oświatowych. Wypełnioną ankietę prosimy dostarczyć do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Międzylesie, lub dowolnej placówki oświatowej na terenie Gminy Międzylesie. Istnieje także możliwość przesłania wypełnionej ankiety drogą mailową na adres: .

Na odpowiedzi oczekujemy do 12 lutego br.

       BURMISTRZ

TOMASZ KORCZAK

 

PDFankieta.pdf (532,92KB)

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2693
W tym miesiącu: 156970
Od początku: 22780640
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne