Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Wycieczka dla młodzieży w ramach realizacji projektu Żyj ekstremalnie

 

Projekt Żyj ekstremalnie - plakat.png

Wycieczka dla młodzieży w ramach realizacji projektu Żyj ekstremalnie

          30.09.br w ramach realizacji projektu  Żyj ekstremalnie grupa młodych chłopców z gminy Międzylesie wybrała się wraz z opiekunem i koordynatorem projektu Ks. Arkadiuszem Raczyńskim do Parku Linowego Skalisko w Złotym Stoku.

         Chłopcy otrzymali sprzęt wyposażenia indywidualnego i przeszli obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po trasie. W trakcie przechodzenia po torze każdy z uczestników przypięty był do specjalnej liny gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości.  Wspinaczka na wyskości oraz zjazdy dostarczyły młodym ludziom moc wyjątkowych wrażeń, trochę adrenaliny i wysiłek na świeżym powietrzu  pośród drzew.

         Kolejnym etapem wycieczki był pokaz sztuk street workout przygotowany przez grupę AKSEL MIZERA. Pokaz odbył się na terenie OSiR w Stroniu Śląskim. Uczestnicy wycieczki byli pod dużym wrażeniem sprawności fizycznej  młodych mężczyzn. Sportowcy pokazali jak przeprowadzić skuteczny trening z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i masy własnego ciała. Młodzież z entuzjazmem i dużym zaciekawieniem oglądała wyczyny sportowców. Spotkanie było formą promocji zdrowego stylu życia i rozwijania uczniowskich zainteresowań.   Największą atrakcją okazał się konkurs  na wytrzymałość, w którym  dwóch chłopców otrzymało nagrodę główną w wysokości 100 zł.

PAFW-FLMS-loga.jpeg

zdjęcie1.jpeg

zdjęcie2.jpeg

zdjęcie3.jpeg

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 7641
W tym miesiącu: 131132
Od początku: 18274547
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne