E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Warsztaty z emisji głosu w MGOK- u w Międzylesiu dla członków zespołów śpiewaczych  z terenu gminy Międzylesie

logo dzialaj lokalnie.jpeg

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu, od miesiąca września realizowany będzie projekt pn: Wspólny śpiew łagodzi obyczaje, przy wsparciu środków z Funduszu Lokalnego Masywu Śnieżnika w ramach konkursu Działaj Lokalnie.

W ramach projektu prowadzone będą warsztaty z emisji głosu dla członków zespołów śpiewaczych  z terenu gminy Międzylesie:  Oset, Międzylesianie, Długopolanie, Róża.

Celem programu jest  zwiększenie kompetencji uczestników, podniesienie poziomu wokalnego zespołowego i solowego, pozyskanie wiadomości w zakresie emisji głosu w mowie i śpiewie, podstaw techniki wokalnej i oddechowej, praktycznych metod pracy z głosem, umiejętność prawidłowego wykorzystania aparatu głosu z dbałością o jego higienę.

Będzie to również  pozytywny czas na integrację społeczną i dobre doświadczenia, które zapewne zaowocują dalszym kultywowaniem śpiewu.

Zajęcia poprowadzić będą osoby z uprawnieniami i doświadczeniem.

Pierwszy termin warsztatów zaplanowany jest na 8-9 września br., kolejny 29-30 września, a podsumowaniem będzie wspólny koncert zespołów na II Festiwalu Pierogów w MGOK w Międzylesiu w dniu 21.10.2017 r.

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 1239
W tym miesiącu: 44963
Od początku: 24393855
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne