Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Spływ Samorządowy w Bardzie

W piątek 9 czerwca Gmina Międzylesie po raz pierwszy uczestniczyła w cyklicznej imprezie - szóstym Spływie Samorządowym organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy w Bardzie.
Naszą gminę reprezentowali: Justyna Adamów, Agnieszka Piątek, Karolina Poznańska, Julita Dudek, Grzegorz Jankowski i Adam Opaliński. Uczestników na miejsu przywitał burmistrz Krzysztof Żegański. Oprócz naszej gminy w imprezie uczestniczyły także przedstawicielstwa między innymi Kłodzka, Ząbkowic, Świdnicy, Strzelina, Ziębic, Złotego Stoku i Piławy Górnej.

W tym roku nagrody otrzymali: Kłodzko jako najoryginalniejsza ekipa, Ziębice otrzymały nagrodę Fair Play, natomiast w kategorii najciekawszy okrzyk zwyciężyły Strzelin. Załogi otrzymały z rąk burmistrza pamiątkowe puchary, natomiast wszyscy uczestnicy okolicznościowe medale.

Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w imprezie i  za zaproszenie na spotkanie za rok.

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 6829
W tym miesiącu: 166560
Od początku: 18309975
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne