Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Spotkanie uczestników procesu tworzenia Sieci Najciekawszych Wsi.

Spotkanie uczestników procesu tworzenia Sieci Najciekawszych Wsi.

Dnia 17 stycznia 2017r. w Malni (woj. opolskie) odbyło się spotkanie uczestników procesu tworzenia Sieci Najciekawszych Wsi. Celem spotkania było podjęcie decyzji w zakresie pierwszych certyfikacji wiosek.

Na zaproszenie Joachima Wojtali - Przewodniczącego Zarządu PSORW, do Malni przyjechali przedstawiciele gmin, których wioski kandydują do Sieci Najciekawszych Wsi w Polsce, a także przedstawiciele Stowarzyszenia Polskiej Sieci Odnowy i Rozwoju Wsi. 

W spotkaniu wzięli udział m. innymi Ryszard Wilczyński - Poseł na Sejm RP, przedstawiciele z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej Polskiej Organizacji Turystycznej, Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Fundacji Wspomagania Wsi, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z Poznania.

Z gminy Międzylesie o miejsce w SNW zabiega wieś Goworów.

Gminę na spotkaniu reprezentował Burmistrz Tomasz Korczak oraz koordynator odnowy wsi Wiesława Szyrszeń.

Więcej informacji: www.psorw.odnowawsi.pl

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 1370
W tym miesiącu: 185684
Od początku: 18329099
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne