Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Narada Sołtysów

W dniu 21 grudnia 2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się ostatnia w tym roku narada sołtysów.  Podczas spotkania podsumowano realizację zadań w ramach funduszu sołeckiego w 2016 r. oraz zrealizowanych projektów w ramach  GFPiRPA oraz GFPN. Kolejnym tematem był coroczny konkurs na Najładniejszą Choinkę oraz Szopkę Bożonarodzeniową 2016. Tradycyjnie, jak co roku, w styczniu odbędzie się spotkanie delegacji wsi oraz zespołów ludowych podczas Międzyleskiego Kolędowania, gdzie zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Kierownik Referatu Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Wiesława Szyrszeń przedstawiła sukcesy uczestników z Gminy Międzylesie w programie Odnowy Dolnośląskiej Wsi. 

Ważnym wydarzeniem było podziękowanie sołtysów przekazane dla odchodzącej na zasłużoną emeryturę inspektor Anny Kulbaki. Pani Ania przez wiele lat opiekowała się sprawami funduszu sołeckiego oraz wspierała organizacyjnie imprezy skierowane dla społeczności naszej gminy, między innymi coroczne dożynki. 

Na zakończenie burmistrz Tomasz Korczak oraz zaproszony na spotkanie ksiądz dziekan Jan Tracz przekazali zgromadzonym serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne, i uczestnicy podzielili się opłatkiem.

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 4285
W tym miesiącu: 211239
Od początku: 18354654
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne