Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Narada Sołtysów

W dniu 21 grudnia 2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się ostatnia w tym roku narada sołtysów.  Podczas spotkania podsumowano realizację zadań w ramach funduszu sołeckiego w 2016 r. oraz zrealizowanych projektów w ramach  GFPiRPA oraz GFPN. Kolejnym tematem był coroczny konkurs na Najładniejszą Choinkę oraz Szopkę Bożonarodzeniową 2016. Tradycyjnie, jak co roku, w styczniu odbędzie się spotkanie delegacji wsi oraz zespołów ludowych podczas Międzyleskiego Kolędowania, gdzie zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Kierownik Referatu Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Wiesława Szyrszeń przedstawiła sukcesy uczestników z Gminy Międzylesie w programie Odnowy Dolnośląskiej Wsi. 

Ważnym wydarzeniem było podziękowanie sołtysów przekazane dla odchodzącej na zasłużoną emeryturę inspektor Anny Kulbaki. Pani Ania przez wiele lat opiekowała się sprawami funduszu sołeckiego oraz wspierała organizacyjnie imprezy skierowane dla społeczności naszej gminy, między innymi coroczne dożynki. 

Na zakończenie burmistrz Tomasz Korczak oraz zaproszony na spotkanie ksiądz dziekan Jan Tracz przekazali zgromadzonym serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne, i uczestnicy podzielili się opłatkiem.

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 4
W tym miesiącu: 4
Od początku: 22848403
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne