E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Promocja drogą do rozwoju turystyki i pogranicza polsko-czeskiego

loga unijne oznakowanie male.jpeg

Gmina Międzylesie wraz z partnerem z Kralik w okresie od 1 listopada 2016 r. do 30 czerwca 2017 r. realizuje projekt pt. „Promocja drogą do rozwoju turystyki pogranicza polsko-czeskiego”.

Ideą projektu jest zwiększenie zainteresowania regionem międzylesko - kralickim, ożywienie ruchu turystycznego poprzez wydanie w ramach projektu różnorodnych materiałów promocyjnych zawierających informacje o atrakcjach regionu oraz produktach regionalnych, zakupu gadżetów, namiotu i rollup'u na potrzeby działań promocyjnych. Prezentacja odbędzie się na targach turystycznych w Katowicach i Brnie przez Wnioskodawcę i Partnera z Kralik, w Punktach Informacji Turystycznych w Polsce i Czechach.

W trakcie realizacji projektu wykonany zostanie album promujący walory oraz atrakcyjność Gminy Międzylesie i Starostwa Kraliki w 3 wersjach językowych (polskiej, czeskiej, niemieckiej), folder promujący produkty regionalne w 2 wersjach językowych (polskiej i czeskiej), ulotka promocyjna polsko-czeska zwierająca najpotrzebniejsze informacje dla turysty o regionie Wnioskodawcy i Partnera, widokówki, mapa pogranicza polsko-czeskiego 4 języczna (polska, czeska, niemiecka, angielska) przedstawiająca główne punkty widokowe z topografią miejscowości, obiektami dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego obu przygranicznych regionów. Zostaną wydane również gadżety: torby papierowe, długopisy okolicznościowe, breloko-otwieracze, magnesy promocyjne, balony, pendrive, koszulki firmowe, czapki z daszkiem, parasolki firmowe, pins'y z herbem, opaski odblaskowe, teczki plastikowe z nadrukiem. Gmina Międzylesie zakupi w ramach projektu namiot promocyjny na potrzeby organizacji stoisk promocyjnych w trakcie imprez kulturalnych i regionalnych oraz rollup który, będzie doskonałym i długotrwałym produktem promocji projektu.

Realizacja projektu poprzez działania promocyjne przyczynią się do zwiększenia liczby turystów odwiedzających obszar pogranicza polsko-czeskiego. Wspólna prezentacja podczas targów turystycznych w Katowicach i Brnie pozwoli na przedstawienie oferty turystycznej szerszemu gronu za pomocą materiałów informacyjno-promocyjnych wydanych w ramach projektu, wpłynie na zwiększenie ruchu turystycznego w naszych regionach, wydłużenie czasu pobytu turystów ze względu na różnorodność oferowanych atrakcji wypoczynkowych u Wnioskodawcy i Partnera.

 

PDFspotkanie robocze -zapytanie ofertowe.pdf (349,88KB)

PDFzapytanie ofertowe -wydanie mapy.pdf (1,91MB)

PDFzapytanie ofertowe-widokówki.pdf (1,84MB)

PDFzapytanię ofertowe -mat. i gadżety.pdf (4,33MB)

PDFzapytanie o cenę prasa.pdf (446,56KB)

PDFzapytanie ofertowe-folder, album, ulotka.pdf.pdf (2,58MB)

Informacja z otwarcia ofert z dnia 12.12.2016 r. PDFinformacja z ofwarcia ofert.pdf (396,01KB)

Informacja z otwarcia ofert z dnia 12.12.2016 r PDFinformacja z otwarcia ofert-widokówki.pdf (425,80KB)

Informacja z otwarcia ofert z dnia 15.12.2016 r PDFinformacja z otwarcia ofert na wydanie mapy pogranicza.pdf (478,64KB)

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty z dnia 19.12.2016 r.: PDFinformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty-folder, album,ulotka.pdf (691,60KB)

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 119
W tym miesiącu: 53297
Od początku: 24244314
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne