Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Obchody Święta Niepodległości

Tradycyjnie Obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się uroczysta mszą w intencji ojczyzny w Kościele pw. Bożego Ciała w Międzylesiu. Po mszy w uroczystym pochodzie mieszkańcy przeszli pod Obelisk Sybiraków, gdzie burmistrz Tomasz Korczak złożył symboliczna wiązankę kwiatów. Kolejny punkt to koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu „Długopolanie”, który miał miejsce w sali widowiskowej MGOK.

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w obchodach święta Narodowego- dziękujemy Sybirakom, licznym zuchom i harcerzom, strażakom, Orkiestrze Dętej OSP i wszystkim uczestnikom.

Szczególne podziękowania za wspaniały, podniosły, wzruszający, patriotyczny koncert składamy zespołowi „Długopolanie”. Wasz cudowny występ ,wasze zaangażowanie i serce włożone w jego  przygotowanie  sprawiły nam słuchaczom olbrzymią radość i wprawiły w podniosły i wzruszający nastrój.

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 330
W tym miesiącu: 151242
Od początku: 18294657
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne