Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Instalacje fotowoltaiczne - oferta od firmy F.H.U. LUXTAR Mariusz Tarnowski

Poniżej informacja od firmy F.H.U. LUXTAR Mariusz Tarnowski:

Jesteśmy firmą działająca na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Od lat zajmujemy się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji do grzania. W dołączonym załączniku jakim jest regulamin promocji przedstawiamy specjalną ofertę skierowaną do mieszkańców Gminy. W ramach promocji „Promocja na OZE EFEKTEKO w Kotlinie Kłodzkiej” oferujemy specjalną ofertę na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz klimatyzacje do grzania pomieszczeń. Podane ceny w regulaminie promocji obejmują kompleksową usługę, czyli dobór, montaż oraz transport. Przedstawiona oferta ma na celu wsparcie ochrony środowiska na terenie kotliny Kłodzkiej.
Warunkiem skorzystania mieszkańców z poniższych cen jest:
- Podpisanie umowy na wykonanie instalacji ( podane ceny obejmują 8% VAT i dotyczą instalacji na domkach jednorodzinnych do 300m2 dla osób fizycznych – innym przypadku należy doliczyć 23% VAT).
Instalacja będzie dobierana indywidualnie do potrzeb osoby korzystającej z promocji.

Z poważaniem

F.H.U. LUXTAR Mariusz Tarnowski

 

PDFGmina Miedzylesie.pdf

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2668
W tym miesiącu: 175105
Od początku: 19331035
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne