Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Remonty w Zespole Szkolno-Przedszkolnym” w Domaszkowie

W Samorządowym Przedszkolu w czasie wakacji wyremontowano dwie łazienki. Wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Założono nowe kafelki ścienne i podłogowe, wymieniono armaturę sanitarną oraz wykonano nowe kabiny. Teraz łazienki są estetyczne i kolorowe a dzieci korzystają z ręczników papierowych. Nie tylko wyremontowano łazienki, pomalowano również stołówkę dla dzieci przedszkolnych i szkolnych.

W Samorządowej Szkole Podstawowej wykonano remont ganku nad wejściem do budynku. Zrobiono nową wylewkę betonową, wymieniono pokrycie dachowe oraz pomalowano wejście do budynku. Pomalowano korytarz na parterze oraz pomieszczenie klasowe. W wyremontowanych pomieszczeniach zostały wymienione oprawy oświetleniowe.

W tym roku szkolnym zrezygnowano w budynku gimnazjum z tablic kredowych i zastąpiono je tablicami suchościeralnymi. Podobnie jest w szkole podstawowej. Zmiana miała na celu dbałość o sprzęt audiowizualny i tablice interaktywne znajdujące się w salach.

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 1928
W tym miesiącu: 218642
Od początku: 18362057
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne