Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Dożynki Parafialne Roztoki - Gajnik

W ubiegłą niedzielę w wielu sołectwach odbyły się Dożynki Wiejskie. Między innymi po raz kolejny mieszkańcy wsi Roztoki oraz Gajnika spotkali się na tradycyjnych dożynkach parafialnych. W kościele poświęcono wieńce dożynkowe, następnie uczestnicy pod eskortą Ochotniczej Straży Pożarnej przeszli na teren rekreacyjny koło boiska w Roztokach gdzie odbyła się msza polowa, którą poprowadził proboszcz Marek Hames. Po uroczystości, wzorem Dożynek Gminnych wszyscy podzieli się chlebem. Każdy mógł napić się herbaty i kawy, oraz poczęstować się pysznym domowym ciastem. Oprócz tego serwowano pierogi, dania z grilla, napoje. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację spotkania. W nadchodzącą niedzielę będzie jeszcze okazja spotkać się na dożynkach, tym razem w Domaszkowie. Zapraszamy.

 

 

fot. Paulina Pietras, Jarek Sobański, Adam Opaliński

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 13606
W tym miesiącu: 121982
Od początku: 18265397
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne