E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Akcja „Bezpieczna Woda"

... to inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, stanowiąca również cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, jak i dla całego środowiska wodniackiego. Celem akcji Bezpieczna woda jest popularyzacja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Obejmuje ona swym zasięgiem, w zakresie informacyjno-edukacyjnym, szkoły na terenie całego kraju, natomiast działania promocyjne skoncentrowane zostaną na obszarach wodnych: kąpieliskach, stanicach wodnych, marinach, itp.


Ministerstwo Sportu i Turystyki realizuje akcję Bezpieczna Woda we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Polską Organizacją Turystyczną, przy wsparciu Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji i Centrum Turystyki Wodnej PTTK.


W założeniach efektem planowanej akcji będzie zmniejszenie liczby wypadków podczas letniego wypoczynku poprzez wykształcenie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży szkolnej uprawiających sporty i rekreację wodną.


Ministerstwo Sportu i Turystyki na potrzeby akcji Bezpieczna Woda opracowało zestaw materiałów informacyjno-edukacyjnych, które są udostępnianie na stronie internetowej dla wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły >>

Bezpieczna_Woda_-_plakat2016.jpeg

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2079
W tym miesiącu: 52656
Od początku: 24401548
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne