Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Nowe deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Nowe deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Informujemy, że od miesiąca lipca br. obowiązuje nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych, usytuowanych  na terenie miasta i gminy Międzylesie.

Aktualny wzór deklaracji zawiera dodatkowe elementy, min. dane współmałżonka  lub współwłaściciela  danej nieruchomości, który obowiązany jest do podpisania deklaracji oraz określenie wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, którą składający deklarację wylicza jako iloczyn liczby osób zamieszkujących nieruchomość oraz stawki opłaty.

Przypominany, że stawka opłaty nie uległa zmianie i wynosi odpowiednio 15 zł. miesięcznie od jednego mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość, jeżeli prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów  oraz  17 zł. jeżeli odpady nie są segregowane.

Deklaracje złożone na drukach obowiązujących do lipca 2016 r. zachowują swoją ważność.  

DOCDEKLARACJA o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (2).doc

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 14187
W tym miesiącu: 122563
Od początku: 18265978
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne