Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Konsultacje społeczne nad dokumentem pn. „Program Rewitalizacji Gminy Międzylesie na lata 2016-2020 „

W dniu 5 kwietnia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu odbyło się spotkanie informacyjno - konsultacyjne dotyczące prac nad opracowywanym przez Gminę Programu Rewitalizacji Gminy Międzylesie na lata 2016-2020. W spotkaniu prowadzonym przez przedstawiciela Agencji Rozwoju Innowacji S.A. z/s we Wrocławiu, uczestniczyli mieszkańcy gminy, zarządcy wspólnot mieszkaniowych oraz lokalnych organizacji pozarządowych.

Zdjęcie nr 1.jpeg Zdjęcie nr 2.jpeg Zdjęcie nr 3.jpeg

 

Prezentacja do pobrania:

PDFRewitalizacja Międzylesia_Prezentacja_spotkanie informacyjne.pdf

Kolejne spotkanie  konsultacyjne dla mieszkańców, planowane jest  na dzień 23 maja 2016 r. o jego szczegółach  informować będziemy w późniejszym czasie.

Zachęcamy do zaangażowania się mieszkańców gminy w proces tworzenia Programu Rewitalizacji, poprzez: wypełniane ankiety umożliwiającej zidentyfikowanie aktualnych problemów gminy i oczekiwań mieszkańców w zakresie działań rewitalizacyjnych oraz zgłaszanie projektów do Gminnego Programu Rewitalizacji.

Pliki do pobrania:

PDFMiędzylesie Ankieta_Problemy.pdf

PDFZgłaszanie projektów_formularz do konsultacji GPR.pdf

XLSXZgłaszanie projektów_formularz do konsultacji GPR.xlsx

Ankiety i formularze do zgłaszania projektów rewitalizacyjnych można pobrać w sekretariacie tut. Urzędu oraz ref. Infrastruktury Technicznej i Gospodarki – pokoju nr 22.

Wypełnione ankiety i wnioski o wpisanie projektów do GPR należy  składać w terminie do 5 maja br. w sekretariacie tut. Urzędu oraz ref. Infrastruktury Technicznej i Gospodarki – pokoju nr 22. 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 5596
W tym miesiącu: 185155
Od początku: 20322927
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne