E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy do Zieleńca - tu się zima rozpoczyna

"12 grudnia na Dolnym Śląsku oficjalnie powitamy zimę. Fani sportów zimowych niech już szykują narty, by pod okiem ekspertów przygotować swój sprzęt do sezonu, poszukujący wrażeń niech przybywają do dolnośląskiego turystycznego miasteczka na liczne warsztaty, a amatorzy ciepełka i kapci niech się skuszą na smakowitą ofertę Zbigniewa Koźlika i dadzą się namówić na liczne konkursy. Zapraszamy do Zieleńca, gdzie oficjalnie otworzymy sezon narciarski i udowodnimy, że zima na Dolnym Śląsku może być naprawdę gorąca!

Na głównym parkingu (przy siedzibie GOPRu) w Zieleńcu zaprezentujemy Dolny Śląsk w pigułce. Rozgrzewać będziemy muzyką zespołu Me, Myself and I, ciepłymi potrawami Zbigniewa Koźlika, których sekretem smaku są naturalne, pochodzące z Dolnego Śląska produkty, występami teatru ognia Avatar oraz pokazami street dance. Tradycyjnie już pokażemy też niektóre dolnośląskie atrakcje, w tym ofertę Huty Julia oraz bolesławieckiej ceramiki.

Zadbamy o to, by było aktywnie, zdrowo i bezpiecznie. Stąd też skorzystać będzie można z porad dietetyków, zapoznać z ofertą dolnośląskich uzdrowisk, uczestniczyć w pokazach ratowniczych GOPRu oraz pod okiem specjalistów przygotować swój zimowy sprzęt.

Zapraszamy 12 grudnia od godziny 12.00, aż do zmroku." 

 

Wydział Promocji Województwa
Departament Zdrowia i Promocji Województwa
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnoślaskiego

 

ulotkaA6.jpeg

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 355
W tym miesiącu: 35379
Od początku: 24167457
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne