E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Otwarte Mistrzostwa Polski w Begach Górskich Międzygórze 2015

W dniach 25-26 lipca 2015 r. Europejskie Forum Młodzieży wraz z Urzędem Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka i ULKS „Bystrzyca Kłodzka” zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich stylem Anglosaskim, jak również w imprezach towarzyszących.

Biegi górskie w Międzygórzu należą do najwyższej rangi biegów w tej dyscyplinie sportu w naszym kraju, a Mistrzostwa są jednocześnie eliminacją do kadry narodowej Mistrzostw Świata.

O tytuły mistrzowskie rywalizować będą grupy: seniorów, juniorówi młodzików.

Organizatorzy, jak każdego roku, nie zapomnieli o starcie dzieci i młodzieży, którzy będą rywalizować w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży.

Całą imprezę sportową wspierać będzie grupa 36 wolontariuszy z 12 państw (Hiszpanii, Austrii, Łotwy, Rumunii, Ukrainy, Chorwacji, Czech, Włoch, Gruzji, Macedonii, Turcji i Portugalii) w ramach projektu „YOUTH – Youngsters Originate Unique Team of Harmony” współfinansowanego przez Agencję Wykonawczą ds. „Edukacji, Kultury i Sektora Audowizualnego” (EACEA) w ramach Akcji 1 (Wydarzeń na dużą skalę Wolontariat Europejski)  Programu Erasmus+.

 

Serdecznie zapraszamy

Marzena Pitus

Prezes Europejskiego Forum Młodzieży

 

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 359
W tym miesiącu: 4897
Od początku: 24089506
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne