Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

TRZECI SEZON „KORONY MIĘDZYLESIA” ROZPOCZĘTY

W sobotę 25 kwietnia 2015 na pierwszy etap (od początku 15.) imprezy rowerowej Up Hill dla Każdego „Korona Międzylesia” wyruszyła rekordowa liczba 19. uczestników, w tym, po raz pierwszy, aż 5 kobiet, którzy pokonali trasę z Roztok do Gajnika – 3,8 km oraz 60 m różnicy wzniesień. Łącznie w imprezie wzięło udział 27 osób – startujących wraz z osobami towarzyszącymi, obsługa Up Hillu, pomoc przedmedyczna. To bardzo dobry początek, który daje nam organizatorom olbrzymią energię do działania. Liczymy, że kolejne etapy, a będzie ich jeszcze sześć, przyciągną równie dużo uczestników.

Do osób, które lubią jeździć rowerem i chcą przemierzać z nami trasy „Korony”, ale czują się mniej wytrenowane, kierujemy drobną modyfikację – proponujemy, aby wyruszyły na kolejną trasę na 30 minut przed startem pierwszego zawodnika. Może się okazać, że gdy on dotrze do mety one już będą mogły go oklaskiwać i kibicować mu.

Ci, którzy potrzebują więcej adrenaliny, lubią czuć to napięcie przedstartowe i ducha rywalizacji sportowej, zgodnie z regulaminem imprezy, na trasę wyruszają co minutę i we własnym tempie oraz po własny wynik zmierzają do mety. Przypominamy, że nie ma żadnego znaczenia, czy w drodze na szczyt wzniesienia zrobią sobie małą przerwę lub podprowadzą rower. Każdy, kto wyrusza na trasę z nami już jest zwycięzcą i każdego równie gorącymi brawami witamy na mecie. Najcenniejsze w „Koronie Międzylesia” są: poprawa zdrowia i samopoczucia; wyzwalanie endorfin, niepowtarzalna, przyjazna atmosfera tworzona przez wszystkich uczestników.

Zapraszamy więc serdecznie wszystkich rowerzystów w sobotę 23 maja 2015 na drugi etap z Domaszkowa do Nowej Wsi – dystans 7,3 km; różnica wzniesień 265 m.

Biuro imprezy czynne w miejscu startu – przy „Orliku” w Domaszkowie od 9.15 do 9.45. Przedstart o 9.30. Start pierwszego zawodnika o 10.01. Meta w Nowej Wsi przy Ośrodku Wypoczynkowym „Górska Perła”.

Na zakończenie zapraszamy do odwiedzania naszego facebook’owego profilu Korona Międzylesia. Do zobaczenia na rowerowym szlaku.

      Organizator MLKS Sudety Międzylesie