Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA

30. 03.2015r  zakończyła się III edycja „Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza”. W turnieju udział brali uczestnicy szkółki szachowej, którą prowadził  Sławomir Żurawski w Domu Kultury i w Domu Dziecka w  Domaszkowie. Podczas rozgrywek spośród  27. uczestników wyłoniła się grupa zwycięzców. I tak I miejsce zajął Michał Jóźwiak, II miejsce Wiktoria Matkowska, III miejsce Daria Giergielewcz, IV miejsce Kinga Korniluk i V miejsce Oliwier Hajduk. Nagrodę otrzymała także najmłodsza uczestniczka 6-letnia Julia Procyk.

Na spotkanie oprócz szachistów przybyli rodzice, opiekunowie, burmistrz Tomasz Korczak dyrektor szkoły Alicja Jakubczak, dyrektor MGOK Teresa Sobierska, wychowawczyni  Domu Dziecka pani Marta Glapińska, wychowawczyni kl III Jadwiga Kensicka. Puchary wręczył burmistrz gratulując dzieciom umiejętności, życząc kolejnych udanych rozgrywek i zwycięstw. Składamy podziękowania panu Żurawskiemu za prowadzenie szkółki szachowej, przekazywanie tajników gry w szachy i za poświecony bezinteresownie czas w rozwijaniu wśród dzieci i młodzieży pasji do szachów.

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 314
W tym miesiącu: 184628
Od początku: 18328043
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne