Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Ogólnopolski Konkurs „KGW na start” na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2015

Szanowni Państwo,

Ruszył Ogólnopolski Konkurs „KGW na start” na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich 2015. Łączna pula nagród przekracza 15 000 zł.

„KGW na start” to inicjatywa, która skierowana jest do aktywnych grup kobiet działających na rzecz integrowania lokalnej społeczności. Zgodnie z regulaminem konkursu samorządy mogą zgłaszać do udziału KGW ze swojego terenu. Do czego gorąco zachęcamy.

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy przesłać do naszego wydawnictwa zgłoszenie zawierające następujące informacje: nazwę KGW, adres kontaktowy, numer telefonu oraz adres e-mail, imię i nazwisko przewodniczącej, rok założenia KGW z opisem przebiegu działalności Koła Gospodyń Wiejskich.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj: PDFKwestionariusz zgłoszeniowy.pdf (53,82KB)

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Organizatora:

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. , ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, z dopiskiem konkurs "KGW na start" lub na adres e-mail: konkurs@modnagospodyni.pl.

Szczegółowe zasady konkursu zawarte zostały w regulaminie, który dostępny jest pod adresem: http://modnagospodyni.pl/regulamin.pdf

REGULAMIN: PDFRegulamin konkursu KGW na start.pdf (209,49KB)

Mamy nadzieję, że wyróżnienie najbardziej aktywnych kobiet jest dla Was,  tak jak i dla nas wyjątkowo ważne. Będziemy wdzięczni za zamieszczenie informacji o konkursie na Waszych stronach internetowych oraz

powiadomienie wszystkich działających w Waszej okolicy KGW gdyż tylko wtedy nasz ogólnopolski konkurs ma szansę dotarcia do wszystkich i wyłonienia tego najlepszego w nich. Chcielibyśmy mieć też możliwość

bezpośredniego dotarcia do jak najszerszego grona Kół Gospodyń dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie nam kontaktów do KGW.

Zapraszamy na stronę: http://modnagospodyni.pl/index.php?adminpanel=glowna

Serdecznie pozdrawiam

Paweł Kuroczycki

redaktor naczelny

Modna Gospodyni

Tygodnik Poradnik Rolniczy

 

ul. Metalowa 5

60-118 Poznań

tel.  61 869 06 06,

tel. sekretariat 61 869 06 00

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 4054
W tym miesiącu: 206580
Od początku: 22830250
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne