Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

..czy wy wiecie, czy nie wiecie, Mikołaje są na świecie....

..czy wy wiecie, czy nie wiecie, Mikołaje są na świecie....

Na pewno dzieci z Długopola Górnego wierzą, że Święty Mikołaj istnieje. I właśnie ich wiara spowodowała, że w piątkowy wieczór, czekając w kościele na Świętego….. doczekały się.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem wywołuje u dzieci radość. Są przeświadczone, że dostaną paczkę  wypełnioną „dobrościami”, za to właśnie, że dziećmi są. Towarzyszą temu emocje, bo przecież Mikołaj pyta dzieci nie tylko o to, czy są grzeczne i posłuszne. Sam fakt, że zagościł w progach świątyni w przepięknych szatach wywołuje skupienie i niewymowną radość.

A dzieciaczki  były grzeczne,  chociaż niektóre zapewniły Mikołaja, że się poprawią. Uciecha obopólna. Święty Mikołaj z wielką radością obdarował je i ich matki prezentami. Nagrodą dla Mikołaja był uśmiech dzieci na twarzach

Niecodzienna wizytę, uwieczniliśmy na zdjęciu, aby dłużej pamiętać i wspominać. Mikołaj, wychodząc z pustym workiem obiecał, że wróci za rok.

„Dziękujemy Święty Mikołaju i obiecujemy, że będziemy grzeczni” - tak zapewniły Mikołaja wszystkie  dzieci.

(K.D.)

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 10268
W tym miesiącu: 118644
Od początku: 18262059
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne