E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Mikołajkowa „Moja Dwunastka”

Każdego dnia warto poświęcić trochę czasu dla własnego zdrowia i pospacerować, pomaszerować z kijkami lub bez, pobiegać, poćwiczyć…, po prostu poruszać się ot tak, dla przyjemności, pamiętając o tym, że „Rekreacja ruchowa jest drogą do zdrowia”.

W Mikołajki o godz. 10.00 na 1,5 km trasę w Mikołajkowych czapeczkach wyruszyli stali uczestnicy naszej lokalnej imprezy rekreacyjnej „Moja Dwunastka”. Początkowo główną ideą naszych comiesięcznych spotkań było pokonanie przez każdego uczestnika w ciągu 12 minut jak największego dystansu. Możemy powiedzieć, że impreza ewoluowała i obecnie nie o bicie swoich własnych rekordów w niej chodzi, ani nawet sprawdzanie, czy regularne treningi powodują wzrost naszej wytrzymałości. Jesteśmy bardziej nastawieni na to, aby czerpać radość z samych spotkań i podejmowanej podczas nich aktywności ruchowej. Nie zawsze nasz wysiłek ogranicza się do dwunastu minut np. podczas ostatnich dwóch spotkań określiliśmy dystans i staraliśmy się go pokonać w jak najkrótszym czasie.

Na zakończenie, które po raz kolejny odbyło się w hallu basenu, pogawędziliśmy przy herbatce i soku owocowym, odebraliśmy z rąk Prezesa MLKS Sudety i Komandora „Mojej Dwunastki” pamiątkowe certyfikaty oraz medale za aktywność podczas sezonu 2014. Były
i drobne Mikołajkowe prezenty.

W najbliższym czasie zamierzamy przybliżyć „Moją Dwunastkę” naszej społeczności – najprawdopodobniej w Sylwestra, a z całą pewnością podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły wkrótce na plakatach oraz stronach internetowych /miedzylesie.pl  mgok.eu/ oraz portalu FB /Moja Dwunastka; MGOK Międzylesie/.

Już dziś zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału.

MLKS Sudety Międzylesie

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2318
W tym miesiącu: 53153
Od początku: 24244170
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne