E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

RELAKS z CHOPINEM, Duszniki Zdrój , Szczytna w dniach 1-10 sierpnia 2014 r.

 

 

Chopin.jpeg

RELAKS z CHOPINEM to wydarzenie rekreacyjno- sportowo-kulturalne organizowane przez STOWARZYSZENIE RAZEM i ich partnerów skierowane do  gości, turystów, rodzin, juniorów i seniorów  oraz melomanów przebywających na Ziemi Kłodzkiej podczas 69 FESTIWALU CHOPINOWSKIEGO w Dusznikach Zdrój.

Wydarzenie to nawiązuje do duchowej odnowy poprzez muzykę Fryderyka Chopina  oraz aktywnego wypoczynku. Innowacyjność tego wydarzenia to również nowe dotychczas nieznane nam  postrzeganie  sposobu widzenia i myślenia  w kwestiach  zdrowego trybu życia oraz aspektów ważnych dla zdrowia. Jest to swoisty letni  BUM na zdrowie!

W programie 10 dniowego RELAKSU z CHOPINEM każdy znajdzie coś dla siebie. Przewidziano zajęcia ruchowe z nowymi dyscyplinami sportu jak golf czy  joga, prelekcje  profesjonalistów na co dzień parających się ruchem i zdrowiem fizycznym, następnie piesze wycieczki po okolicach Dusznik Zdrój, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty połączone z wystawą i kiermaszem twórców regionalnych.

Program RELAKSU z CHOPINEM  dostępny jest  na stronach WWW.stowarzyszenierazem.com.pl oraz na facebook- u –STOWARZYSZENIE RAZEM.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 1532
W tym miesiącu: 57158
Od początku: 24248175
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne