E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Ogłoszenie konkursu „Międzylesie - Twój pomysł na kulturę!”

dk _obraz (1).jpeg

 

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzylesiu zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy do udziału w konkursie na inicjatywę kulturalną w ramach projektu Międzylesie - Twój pomysł na kulturę! Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2014 r. Jeżeli mają Państwo pomysł na zorganizowanie ciekawego wydarzenia (warsztat, spotkanie, koncert, piknik, dyskusję, działanie społeczne), chcecie zrobić coś dla przyjaciół znajomych, sąsiadów bądź mieszkańców gminy, zachęcamy do udziału w konkursie! Jest on idealną szansą, aby wspólnie z MGOK w Międzylesiu zrealizować ciekawe inicjatywy odpowiadające wspólnym potrzebom. Swoje pomysły zgłaszać mogą wszyscy: grupy formalne oraz nieformalne, liderzy lokalni, osoby indywidualne (animatorzy, artyści, hobbyści, pasjonaci), instytucje i organizacje pozarządowe. Najlepsze z nich zostaną dofinansowane i zrealizowane w okresie od 28 sierpnia do 16 listopada bieżącego roku ze środków Narodowego Centrum Kultury. MGOK podczas przygotowań i realizacji działań służyć będzie pełnym wsparciem; zapleczem technicznym, pomocą instruktorów i wieloletnim doświadczeniem.

 

Regulamin konkursu i wniosek konkursowy są do pobrania na stronie:

http://www.mgok.eu/projekty/projekt-dom-kultury

Są również dostępne w wersji drukowanej w MGOK Międzylesie.

 

Wypełnione wnioski należy składać w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Międzylesiu (ul. Plac Wolności 15, 57-530 Międzylesie), dostarczyć osobiście, wysłać pocztą lub mailem na adres:

Nabór wniosków potrwa do 25 czerwca 2014. Spośród nadesłanych przez Państwa pomysłów wybrane zostanie od 3 do 7 różnych inicjatyw. Zasady ich wyboru znajdują się w regulaminie konkursu. Prezentacja inicjatyw odbędzie się 28 czerwca (sobota)  o godz. 11.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Międzylesie.

 

Zapraszamy również na konsultacje pomysłów i wspólne wypełnianie wniosków:

  • 17 czerwca (wtorek) g. 16.00-18.00 – MGOK Międzylesie
  • 24 czerwca (wtorek) g. 16.00-18.00 – MGOK Międzylesie

Jest możliwość umówienia dodatkowego terminu.

 

Wszelkie pytania i pomysły prosimy zgłaszać do nas:

MGOK, pl. Wolności 15, 57-530 Międzylesie

tel. 74 812 63 43

e-mail:

 

Zachęcamy również do polubienia strony na facebooku: www.facebook.com/MiedzylesiePomyslNaKulture

 

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2014.

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 563
W tym miesiącu: 38167
Od początku: 24387059
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne