E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

 

 wwww.jpeg

Zapraszamy do nowootwartego Punktu Informacyjnego Funduszu Europejskich w Wałbrzychu !

 

Od maja br. w Wałbrzychu przy Pl. Magistrackim 1 został uruchomiony Lokalny Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE).

 

Z usług PIFE może skorzystać każdy zainteresowany tematem pozyskania dotacji ze środków europejskich. Pracownicy PIFE wyjaśnią, jakie przedsięwzięcia podlegają dofinansowaniu i przedstawią warunki, które należy spełnić, aby ubiegać się o wsparcie. Poinformują o najbliższym terminie naboru wniosków oraz wskażą instytucję odpowiedzialną za jego przeprowadzenie. Potencjalny beneficjent dowie się także, jakie obowiązki wiążą się z otrzymaniem dofinansowania i pozna podstawowe zasady rozliczania dotacji.

 

Obecnie w Punkcie w Wałbrzychu można uzyskać informację o wsparciu dostępnym jeszcze ze środków poprzedniego okresu programowania funduszy europejskich. Są to niskooprocentowane pożyczki i poręczenia finansowane ze środków europejskich, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy. Punkt stanowić będzie również źródło informacji o możliwościach wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej; wskaże ogólne założenia programów operacyjnych przewidzianych do realizacji w latach 2014-2020.

 

Zapytania do PIFE można kierować telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź zgłosić się osobiście do siedziby Punktu. Wszystkie świadczone usługi są bezpłatne.

 

Dolnośląskie PIFE, w tym wałbrzyski punkt są częścią ogólnopolskiej sieci koordynowanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

 

PIFE w Wałbrzychu jest czynny dla beneficjentów w poniedziałki w godzinach 8.00-18.00, a w pozostałe dni robocze – w godzinach 8.00-16.00.

 

Szersze informacje, w tym dane teleadresowe, aktualne informacje o ogłaszanych naborach oraz spotkaniach, szkoleniach i konferencjach dotyczących funduszy europejskich dostępne są na stronie www.fundusze.dolnyslask.pl

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu

Wałbrzych, Pl. Magistracki 1 (II piętro, pok.25)

tel. 74 66 55 173, tel./fax 74 66 55 172

 

 

 

http://www.umwd.dolnyslask.pl/fundusze-europejskie/kontakt/

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2337
W tym miesiącu: 47467
Od początku: 24302090
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne