E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Z wiatrem, pod wiatr…

Wyjątkowo wietrzna pogoda nie zniechęciła fanów „Mojej Dwunastki”, którzy w sobotę 01 lutego 2014 o godz. 15.00 odliczyli się na linii startu w liczbie 12+1 osób. Przez 12 minut zmagali się  oni (dla zdrowia!) z silnym wiatrem wiejącym prosto w twarz na jednej prostej bieżni stadionu, zaś na drugiej w ich plecy, co z kolei dodawało niezwykłego przyspieszenia. Pomimo tak, wydawałoby się, niesprzyjających warunków atmosferycznych każdy z biegających i maszerujących ustanowił całkiem niezły, a co najważniejsze własny rezultat. Dzisiejszym rekordzistą został Kamil Gnitecki, który przebiegł 2.400 metrów.

Podczas podsumowania 16 „Mojej Dwunastki” wszystkim uczestnikom wręczono Certyfikaty. Nagrodą specjalną – Certyfikatem, złotym medalem oraz pamiątkową koszulką - został wyróżniony burmistrz Międzylesia, któremu organizatorzy imprezy podziękowali za wspieranie projektu i częsty w nim udział. Nowi uczestnicy projektu otrzymali opaski odblaskowe, a jeden z nich, za powtórne w nim  uczestnictwo, srebrny medal.

Do rozdania mamy jeszcze sporo srebrnych medali dla tych, którzy przynajmniej dwukrotnie wystartują z nami oraz równie dużo złotych medali oraz pamiątkowych koszulek dla tych, którzy staną na starcie „Dwunastki” przynajmniej 5 razy.

Uczestnikom zawsze zapewniamy gorące bądź zimne napoje – w zależności od panującej pory roku, a czasami słodkie niespodzianki. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Na kolejną „Moją Dwunastkę” zapraszamy w sobotę 01 marca 2014 o godz. 15.00 na Stadion Miejski w Międzylesiu. Biuro Zawodów czynne od 14.15.

                                                                                                                                      MLKS Sudety Międzylesie

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2042
W tym miesiącu: 37370
Od początku: 24386262
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne