E mapa
Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:
Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

panorama.jpeg

https://vimeo.com/78335905

Gospodarstwo "Modrzewiowa Osada" położona jest w Masywie Śnieżnika (Sudety), okala je Nysa Kłodzka i otacza piękno przygranicznej zieleni. Osada stworzona została przez miłośników konnych wojaży, pasjonatów sportów jeździeckich Katarzynę i Grzegorza (instruktora jazdy konnej) 13 lat temu.

Oprócz prawdziwych dzikich polskich łąk i obcowania z przyrodą każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do dyspozycji jeźdźców jest 15 koni, a okolica sprzyja oprócz jazdy konnej, również wycieczkom pieszym i rowerowym. Można obozować w namiotach i co rano budzić się ze wschodem słońca i rżeniem koni. Zwiedzać okolice w bryczce oraz wozami konnymi. Brać czynny udział w licznych rajdach po malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, sypiając w schroniskach lub własnoręcznie skleconych przez siebie szałasach. Dla grup zorganizowanych organizujemy pokazy dżygitówki

Modrzewiowa Osada jest licznie zamieszkała przede wszystkim przez konie , ale nie tylko. Nasi goście zobaczą tu również: stado kóz., świnki wietnamskie, byka, krowę, psy zaprzęgowe, koty.

Doba pobytu - 50 zł. w tym: 2 godz. jazdy konnej, wyżywienie, nocleg gratis

Doba pobytu - 40 zł. w tym 1 godz. jazdy konnej, wyżywienie, nocleg gratis

/Mile widziany  własny śpiwór, można przyjechać z własną przyczepą kempingową lub namiotem./

Przy pobycie powyżej 10 dni w/w ceny są niższe o 10 zł!

Wyżywienie - między innymi na bazie mleka koziego. np. sery wędzone i w marynacie, lody i różne ciekawostki kulinarne. Uwzględniamy posiłki wegetariańskie.

https://www.facebook.com/jakbycblizejnatury 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: +48748126327 faks: +48748126126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 2051
W tym miesiącu: 37379
Od początku: 24386271
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne