Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

Urząd Miasta i Gminy Międzylesie uruchomił specjalny nr kontaktowy w sprawie szczepień na koronawirusa 748126327 wew 15. Numer dedykowany jest osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym komunikacyjnie. Numer działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 15.00

Ikona telefonu Aplikacja mobilna Filmy video Kalendarz wydarzeń

Mikołaj w Międzylesiu.

 

 

6 grudnia św. Mikołaj krążył po Międzylesiu . Chodził po mieście i rozdawał cukierki w towarzystwie śnieżynek ,odwiedził uczniów w szkole a po południu razem z mieszkańcami brał udział w uroczystym odpaleniu światełek na Rynku. W sobotę odwiedził dzieci w świetlicy OSP Międzylesie. A w niedzielę w  MGOK rozdał paczki 150 dzieciom z terenu Gminy. Niedzielne „Spotkanie z Mikołajem” wzbogaciły występy  uczniów Zespołu Szkół w Międzylesiu i zabawa z Komisarzem Lwem. W tym roku paczki dla dzieci prezentowały się okazale, a to za sprawą  „mikołaja” ze ZDELU, Nadleśnictwa  Międzylesie ,Gminy Międzylesie oraz dzięki uczniom, rodzicom i nauczycielom nauczania zintegrowanego z Zespołu Szkół w Międzylesiu. Samo spotkanie z Mikołajem w Tm roku było niezwykle żywiołowe i  ekspresyjne, a to dzięki wspaniałej kondycji św.  Mikołaja. Mamy nadzieję ,że w przyszłym roku też w doskonałym zdrowiu odwiedzi nasze dzieci.

Wszystkim dobrym ludziom o wrażliwych sercach dziękujemy ,zwłaszcza pracownikom MGOK, pani Monice z OPS i pani Irenie z Zespołu Szkół.

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 501
W tym miesiącu: 184815
Od początku: 18328230
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne