Strategia Rozwoju Gminy Międzylesie na lata 2009 - 2015
STRATEGIA ROZWOJU GMINY NA LATA 2009 - 2015
Rada Miejska w Międzylesiu w dniu 25 sierpnia uchwaliła Strategię Rozwoju Gminy Międzylesie na lata 2009 - 2015.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami dot. projektu Strategii i tym samym współpracowali przy jej tworzeniu.
spis treści, wstęp (PDF | 210,20KB)
Część I - Ogólna charakterystyka Gminy (PDF | 2,56MB)
Część II - Analiza SWOT (PDF | 157,49KB)
Część III - Misja, wizja, cele (PDF | 159,11KB)
Część IV - System realizacji Strategii (PDF | 135,03KB)
Spisy tabel, rysunków, załączników, załączniki (PDF | 132,43KB)