Strategia Rozwoju Gminy Międzylesie na lata 2009 - 2015

STRATEGIA ROZWOJU GMINY NA LATA 2009 - 2015

Rada Miejska w Międzylesiu w dniu 25 sierpnia uchwaliła Strategię Rozwoju Gminy Międzylesie na lata 2009 - 2015.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami dot. projektu Strategii i tym samym współpracowali przy jej tworzeniu.

spis treści, wstęp (PDF | 210,20KB)

Część I - Ogólna charakterystyka Gminy (PDF | 2,56MB)

Część II - Analiza SWOT (PDF | 157,49KB)

Część III - Misja, wizja, cele (PDF | 159,11KB)

Część IV - System realizacji Strategii (PDF | 135,03KB)

Spisy tabel, rysunków, załączników, załączniki (PDF | 132,43KB)

Przewiń do góry