Logo UE EBO365 logo
Wybierz język:

OSTRZEŻENIE OD GODZ. 22.00 DNIA 18.08.2017 DO GODZ. 08.00 DNIA 19.08.2017,  PROGNOZUJE SIĘ WYSTĄPIENIE BURZ Z OPADAMI DESZCZU, LOKALNIE GRADU, OPADY DESZCZU OD 20 MM DO 35 MM, LOKALNIE DO 50 MM, PORYWY WIATRU DOCHODZĄCE DO 90 KM/H. PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYSTĄPIENIA ZJAWISKA: 90%


 

 
Filmy video Kalendarz wydarzeń

Spotkanie z Burmistrzem Miasta i Gminy Międzylesie w Zespole Szkół w Międzylesiu.

 

 

W dniu 20 lutego 2015r. w Zespole Szkół w Międzylesiu w ramach projektu edukacyjnego „ Przed wyborami samorządowymi w naszej Gminie” odbyło się spotkanie młodzieży z Burmistrzem Miasta i Gminy w Międzylesiu. Uczennice klasy II A – Sara Bańkowska , Agata Tabin, Paulina Husak i Violeta Łoś przeprowadziły ankietę wśród mieszkańców gminy dotyczącej pracy samorządu terytorialnego wobec mieszkańców, np. dostarczania energii czy opieki nad terenami zielonymi. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem prezentacji multimedialnej „Międzylesie dawniej i dziś” następnie zaprezentowano wyniki przeprowadzonych ankiet oraz dokonano krótkiego podsumowania wyborów w naszej gminie z zaprezentowaniem nowych radnych.

Po prezentacji uczniów głos oddano Burmistrzowi Panu Tomaszowi Korczakowi, który wypowiedział się na temat występu młodzieży, następnie uczniowie Zespołu Szkół w Międzylesiu uczestniczyli w dyskusji z Burmistrzem poprzez zadawanie pytań o sprawy młodzieży, zakres obowiązków Burmistrza , projekty prowadzone w Gminie, oraz o nowo powstający zakład na terenie miasta . Młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniu a Pan Burmistrz wyczerpująco udzielał odpowiedzi na każde zadane pytanie. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Była to doskonała lekcja wiedzy o społeczeństwie przeprowadzona w ciekawy i interesujący sposób za co dziękujemy. 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 3594
W tym miesiącu: 168944
Od początku: 6031606
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne