EBO365 logo
Wybierz język:
Filmy video Kalendarz wydarzeń

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY MIEDZYLESIE DNIA 05 MAJA 2014 R. W SPR. SKŁADÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

OBWIESZCZENIE

BURMISTRZA MIASTA I GMINY MIĘDZYLESIE

Z DNIA 05 MAJA 2014 r.

 

w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych na obszarze Gminy Międzylesie dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

 

               Na podstawie art. 182, § 1, pkt 1 i § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r.12  - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.)  oraz § 10 ust. 1 i 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. Nr 30, poz. 345)

podaje się do wiadomości wyborców

 

informację o składach obwodowych komisji wyborczych powołanych na obszarze Gminy Międzylesie dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

 

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Międzylesiu z/s w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, pl. Wolności 15  Międzylesie
  1. Ewa Maria  Mojżesz                                      Międzylesie
  2. Mateusz Grzegorz Karabań                           Długopole Górne
  3. Romualda Darowska                                     Międzylesie
  4. Monika Danuta Dudek                                   Międzylesie
  5. Irena Teresa Faron                                        Międzylesie
  6. Stanisława Manecka                                     Smreczyna
  7. Agnieszka Piątek                                          Międzylesie

 

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Międzylesiu z/s w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy, ul. Wojska Polskiego 11 Międzylesie
  1. Anna Józefa Kowalska                                 Międzylesie
  2. Jan Grzegorz Bajek                                     Długopole Górne
  3. Bożena Joanna Pawula                                Międzylesie
  4. Maria Dudek                                               Międzylesie
  5. Ewelina Marzena Pelc                                 Międzylesie
  6. Danuta Genowefa Kałużna                           Międzylesie
  7. Beata Muszyńska                                       Międzylesie

 

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Boboszowie z/s w świetlicy wiejskiej Boboszów 11
  1. Agata Biernacka                                          Międzylesie
  2. Renata Puzio                                               Długopole Górne
  3. Tomasz Bartosz Krawiec                              Międzylesie
  4. Monika Stanisława Gackowska                     Międzylesie
  5. Łukasz Czech                                             Międzylesie
  6. Arkadiusz Hładczuk                                     Międzylesie
  7. Urszula Bańkowska                                     Międzylesie

 

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Różance z/s w Różańskim Centrum Informacji Wiejskiej Różanka 53
  1. Michał Albert Munarini                                 Międzylesie
  2. Bartłomiej Jarosław Karabań                        Długopole Górne
  3. Wiktor Bańkowski                                       Międzylesie
  4. Małgorzata Stefania Bojanowska                  Międzylesie
  5. Krystyna Mazurkiewicz                                Międzylesie
  6. Edward  Tatarek                                          Międzylesie
  7. Iwona Miśków-Kostrzewa                             Długopole Górne

          

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Roztokach z/s w świetlicy wiejskiej Roztoki 34
  1. Paulina Patycka                                         Roztoki
  2. Marlena Anna Smagieł                                Goworów
  3. Dawid Krzysztof Szubert                             Międzylesie
  4. Maria Zadorożna                                         Międzylesie
  5. Stanisław Wiśniewski                                 Międzylesie
  6. Łukasz Wacław Ratuszniak                        Pisary
  7. Aleksandra Nalborczyk                               Goworów      

 

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Długopolu Górnym z/s w Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Długopole Górne 79
  1. Tomasz Hubert Faron                                   Międzylesie
  2. Elżbieta Henryka Bernad                              Długopole Górne
  3. Małgorzata Beata Duszkiewicz                      Międzylesie
  4. Krystyna Macura                                          Międzylesie
  5. Łukasz Tomasz Tur                                       Międzylesie
  6. Wojciech Szczepan Płaziak                          Goworów
  7. Bogusława Maria Macegoniuk                        Długopole Górne

                         

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Domaszkowie z/s w Filii Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury – Dom Kultury, ul. Kolejowa 3 Domaszków
  1. Barbara Zofia Faron                                      Międzylesie
  2. Zdzisława  Serafinowicz                               Długopole Górne
  3. Elżbieta Barbara Patrzyk                             Międzylesie
  4. Mariusz Andrzej Bogdał                               Jaworek
  5. Mariusz Piotr Czaprowski                             Międzylesie
  6. Barbara Glińska                                           Domaszków
  7. Piotr Marchewka                                          Długopole Górne                              

     

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Goworowie z/s w świetlicy Koła Gospodyń Wiejskich Goworów 14
  1. Katarzyna Magdalena Bańkowska               Międzylesie
  2. Karolina Kruk                                             Goworów
  3. Dariusz Radomski                                      Dolnik
  4. Danuta Bogdał                                           Jaworek
  5. Elżbieta Alicja Włoszczyńska                     Międzylesie
  6. Bartosz Marian Nalborczyk                         Michałowice
  7. Kinga Tłustochowicz                                   Międzylesie

 

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Pisarach z/s w świetlicy wiejskiej Pisary 36
  1. Joanna Zofia Juraszek                                   Smreczyna
  2. Karolina Katarzyna Lewandowska-Czech        Międzylesie
  3. Tadeusz Stanisław Miedło                              Dolnik
  4. Teresa Maria Mniedło                                     Dolnik
  5. Barbara Iwona Lewandowska                          Międzylesie
  6. Ryszard Alfred Puzio                                     Międzylesie
  7. Olga Ziętara                                                  Międzylesie                                                  

 

BURMISTRZ

/-/   Tomasz  Korczak

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy w Międzylesiu ul.Pl. Wolności 1 tel.: 74 8126-327 faks: 74 8126-126 urzad@miedzylesie.pl
Odwiedziny: Dzisiaj: 7804
W tym miesiącu: 195721
Od początku: 5780457
Miasta partnerskie
Kraliky
Lichkov
Dolsk
Lohne